Nasze sukcesy
II miejsce: Anna Kapuśnik – skrzypce (M. Basiuk), III miejsce: Aleksandra Sechman – skrzypce (E. Gajda-Migacz)
II miejsce: Zuzanna Szubrycht – skrzypce, wyróżnienie: Agata Szubrycht – skrzypce (E. Gajda-Migacz)
III miejsce: Maksym Kadykało – gitara (G. Szymiec)
III miejsce: Zuzanna Szubrycht – skrzypce (E. Gajda-Migacz)
I miejsce Nikola Góra – klarnet (M. Lewicka-Arendarczyk), III miejsce: Stanisław Kędroń, Olga Musiorska – obój (K. Mulak), Jan Grabowski – klarnet (M. Lewicka-Arendarczyk), wyróżnienia: Małgorzata Nocek – flet (dr A. Molitorys), Michał Drobniak, Adam Guja – klarnet (A. Warmus)
II miejsce: Aleksandra Sechman – skrzypce (E. Gajda-Migacz)
Wyróżnienie: Olaf Budak – wiolonczela (A. Flis), Izabela Kluk – skrzypce (A. Bakalarz), Helena Krupa – skrzypce (A. Kmak-Guzik)
I miejsce: Aleksandra Sechman – skrzypce (E. Gajda-Migacz)
II miejsce: Stanisław Kędroń, wyróżnienie: Olga Musiorska (K. Mulak)
II miejsce: Anna Kapuśnik – skrzypce (M. Basiuk), Wyróżnienie: Zuzanna Szubrycht, Aleksandra Sechman – skrzypce (E. Gajda-Migacz),
Wyróżnienie I stopnia: Nikola Góra – klarnet (M. Lewicka-Arendarczyk), Michał Drobniak – klarnet (A. Warmus) Wyróżnienie II stopnia: Adam Guja – klarnet (A. Warmus)
III miejsce: Nikola Góra – klarnet (M. Lewicka-Arendarczyk), Wyróżnienia: Jan Grabowski – klarnet (M. Lewicka-Arendarczyk), Adam Guja, Michał Drobniak – klarnet (A. Warmus), Kuba Kasperkiewicz – saksofon (M. Śliwa)
III miejsce: Helena Krupa – skrzypce (A. Kmak-Guzik), Wyróżnienie: Anna Kapuśnik – skrzypce (M. Basiuk)
I miejsce: Zuzanna Szubrycht – skrzypce (E. Gajda-Migacz), II miejsce: Aleksandra Sechman – skrzypce (E. Gajda-Migacz), Srebrny medal: Agata Szubrycht – skrzypce (E. Gajda-Migacz)
Wyróżnienie – Zuzanna Szubrycht (E. Gajda-Migacz), Anna Kapuśnik – skrzypce (M. Basiuk)
wyróżnienie: Maksym Kadykało – gitara ( G. Szymiec)
I miejsce oraz nagroda GRAND PRIX za najwyższą punktację z wszystkich grup solowych: Ewelina Płonka – gitara ( G. Szymiec)
I miejsce: Maksym Kadykało – gitara (G. Szymiec)
II nagroda: Zuzanna Szubrycht – skrzypce (E. Gajda-Migacz), III nagroda: Elżbieta Mały, Helena Krupa – skrzypce (A. Kmak-Guzik), wyróżnienie: Aniela Knapik – skrzypce (A. Kmak-Guzik), Aleksandra Sechman – skrzypce (E. Gajda-Migacz), Zofia Englisz – skrzypce(A. Bakalarz)
III miejsce: Emilia Kania – skrzypce (B. Knot), Zofia Englisz – skrzypce (A. Bakalarz),Zuzanna Szubrycht – skrzypce (E. Gajda-Migacz), wyróżnienie: Aleksandra Sechman – skrzypce (E. Gajda-Migacz), Amelia Ziętek, Aniela Knapik, Elżbieta Mały, Helena Krupa- skrzypce (A. Kmak-Guzik), Agata Jelonek, Olaf Budak – wiolonczela (A. Flis)
wyróżnienie: Zuzanna Szubrycht i Aleksandra Sechman – skrzypce (mgr E. Gajda-Migacz)
Dyplom laureata: Artur Saran – fortepian (mgr M. Guzik)
II miejsce: Zuzanna Szubrycht – skrzypce (mgr E. Gajda-Migacz) III miejsce: Aleksandra Sechman – skrzypce (mgr E. Gajda-Migacz)
I miejsce: Artur Saran – fortepian (mgr M. Guzik)
I miejsce – Kuba Kasperkiewicz, II miejsce – Jakub Lichtański, III miejsce – Magdalena Bolek (z klasy saksofonu mgr M. Śliwy)
Grand Prix oraz Nagroda za najlepsze wykonanie utworu Janiny Garści: Anna Kapuśnik – skrzypce (mgr M. Basiuk), miejsce I: Olga Musiorska – obój (mgr K. Mulak), miejsce III: Helena Krupa – skrzypce (mgr A. Kmak – Guzik), Nikola Góra – klarnet (mgr M. Lewicka-Arendarczyk), Małgorzata Nocek – flet (dr A. Molitorys), wyróżnienie: Zhixuan Li – fortepian (mgr J. Gacek), Zofia Englisz – skrzypce (mgr A. Bakalarz), Jan Grabowski – klarnet (mgr M. Lewicka-Arendarczyk), Tomasz Bigaj – flet (mgr M. Walasik), Kacper Duda – obój (mgr K. Mulak)
Wyróżnienie: Zuzanna Szubrycht, Aleksandra Sechman – skrzypce (mgr E. Gajda-Migacz)
III miejsce: Aleksandra Sechman – skrzypce (mgr E. Gajda-Migacz)
III miejsce: Adam Guja – klarnet (mgr A. Warmus) Wyróżnienie: Michał Drobniak – klarnet (mgr A. Warmus)
III miejsce: Zuzanna Szubrycht, Aleksandra Sechman – skrzypce (mgr E. Gajda-Migacz)
III miejsce: Maja Hajduga – flet (mgr M. Walasik) Wyróżnienie: Oliwia Rogal – klarnet (mgr M. Lewicka -Arendarczyk)
III miejsce: Bruno Bańkowski – gitara (mgr W. Lipska-Warzocha) wyróżnienie: Alicja Mały – gitara (mgr W. Lipska-Warzocha)
II miejsce oraz nagroda dla najmłodszego Laureata: Julia Kuczera – skrzypce (mgr A. Kmak-Guzik)
I miejsce: Zuzanna Szubrycht – skrzypce (mgr E. Gajda-Migacz) Wyróżnienie: Lilia Maciejewska – skrzypce (mgr E. Gajda-Migacz)
II miejsce: Elżbieta Mały – skrzypce (mgr A. Kmak-Guzik) I miejsce: Julia Kuczera – skrzypce (mgr A. Kmak-Guzik) Wyróżnienie: Julia Raj – skrzypce (mgr A. Kmak-Guzik)
Wyróżnienie II stopnia: Alicja Stępień – skrzypce (mgr A. Bakalarz) Wyróżnienie: Julia Raj – skrzypce (mgr A. Kmak-Guzik) I miejsce: Julia Kuczera – skrzypce (mgr A. Kmak-Guzik)
Grand Prix w I grupie Adam Guja – klarnet (mgr A. Warmus) Złoty Dyplom w II grupie: Michał Drobniak – klarnet (mgr A. Warmus) Brązowy Dyplom: Nikola Góra – klarnet (mgr M. Lewicka-Arendarczyk)
Tytuł laureata otrzymała: Julia Raj – skrzypce oraz Julia Kuczera – skrzypce (mgr A. Kmak-Guzik)
I miejsce: Artur Saran – fortepian (mgr M. Guzik)
I miejsce: Szymon Połeć – fortepian (mgr M. Guzik) II miejsce: Zuzanna Szubrycht – skrzypce (mgr E. Gajda-Migacz)
II miejsce: Julia Raj – skrzypce (mgr A. Kmak-Guzik)
I miejsce: Artur Saran – fortepian (mgr M. Guzik) Wyróżnienie: Zhixuan Li – fortepian (mgr Justyna Gacek)
VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Libiąż 2025: III miejsce: Szymon Połeć – fortepian ( mgr M. Guzik)
XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Online Trzciana 2025: I miejsce: Artur Saran – fortepian (mgr M. Guzik)
III Międzynarodowy Konkurs Muzyczny „Sfogato stage” Srebrny medal – II nagroda: Antoni Jędrzejewski i Ignacy Sieczkowski – duet fortepianowy (mgr J. Gacek) Srebrny medal – II nagroda: Artur Saran – fortepian (mgr M. Guzik)
Gold International Classical Music Competition III nagroda: Artur Saran – fortepian (mgr M. Guzik)
III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Smyczkowych Online – Pizzicato. I miejsce: Julia Kuczera (mgr A Kmak-Guzik), II miejsce: Julia Raj (mgr A. Kmak-Guzik), II miejsce: Zuzanna Szubrycht (mgr E. Gajda-Migacz), III miejsce: Anna Kapuśnik (mgr M. Basiuk), III miejsce: Aleksandra Sechman (mgr E. Gajda-Migacz), III miejsce: Elżbieta Mały (mgr A. Kmak-Guzik), wyróżnienie: Zofia Englisz (mgr A. Bakalarz),
III Ogólnopolski Konkurs Obojowy im. Bohdana Łukaszewicza II miejsce ex aequo: Olga Musiorska – obój (mgr K. Mulak)
III Ogólnopolski Konkurs Obojowy im. Bohdana Łukaszewicza w Białymstoku II miejsce: Olga Musiorska – obój (mgr Katarzyna Mulak)
Wyróżnienia: Oliwia Rogal, Nikola Góra, Antoni Litka – klarnet (M. Lewicka – Arendarczyk) Wyróżnienia: Adam Guja, Michał Drobniak – klarnet (A. Warmus)
