Nasze sukcesy
II miejsce: Zuzanna Ślusarczyk – gitara (mgr G. Szymiec) III miejsce: Ewelina Płonka – gitara (mgr G. Szymiec)
II miejsce: Julia Kuczera – skrzypce (mgr A. Bakalarz) wyróżnienie: Julia Raj – skrzypce (mgr A. Kmak-Guzik) wyróżnienie specjalne: Yitong Li – skrzypce (mgr B. Knot)
II miejsce: Ignacy Sieczkowski – fortepian (mgr J. Gacek) Franciszek Sieczkowski – fortepian (mgr J. Gacek)
miejsce III: Stanisław Kędroń – obój (mgr Katarzyna Mulak) wyróżnienie: Nikola Góra – klarnet (mgr Małgorzata Lewicka-Arendarczyk) Michał Drobniak – klarnet (mg Adam Warmus)
miejsce II: Adam Tesarczyk – fortepian (mgr Justyna Gacek)
wyróżnienie: Emilia Gancarczyk – gitara (mgr Lipska-Warzocha)
miejsce III: Adam Tesarczyk – fortepian (mgr Justyna Gacek)
wyróżnienie II st.: Małgorzata Wachowicz – flet (mgr Monika Walasik)
miejsce III: Adam Tesarczyk – fortepian (mgr Justyna Gacek)
I miejsce: Szymon Połeć – fortepian ( mgr Marcin Guzik) II miejsce: Artur Saran – fortepian ( mgr Marcin Guzik)
miejsce II: Yitong Li – skrzypce (mgr B. Knot) wyróżnienie I st.: Zofia Psiuk, Zuzanna Szpilarewicz – duet skrzypcowy (mgr M. Basiuk)
III miejsce: Zofia Psiuk i Zuzanna Szpilarewicz – duet skrzypcowy (mgr M. Basiuk)
wyróżnienie: Ewelina Płonka – gitara (mgr G. Szymiec)
I miejsce: Julia Kuczera – skrzypce (mgr A. Bakalarz) II miejsce: Yitong Li – skrzypce (mgr B. Knot), Szymon Połeć – fortepian (mgr M. Guzik) wyróżnienie: Laura Margielewska – skrzypce (mgr E. Gajda-Migacz), Julia Raj – skrzypce (mgr A. Kmak-Guzik) wyróżnienie II st. : Zofia Psiuk – skrzypce (mgr A.
grupa I wyróżnienie -Lilia Maciejewska (mgr E. Gajda-Migacz) grupa II wyróżnienie-Julia Kuczera (mgr A. Bakalarz)
II miejsce: Aleksandra Smoleń – saksofon (mgr M. Śliwa)
wyróżnienie: Jan Celeban – perkusja (mgr A. Juraszczyk)
I miejsce: Ignacy Sieczkowski – fortepian (mgr J. Gacek)
II miejsce: Ignacy Sieczkowski – fortepian (mgr J. Gacek) Franciszek Sieczkowski – fortepian (mgr J. Gacek)
II miejsce: Zuzanna Szpilarewicz, Zofia Psiuk – duet skrzypcowy (mgr. M. Basiuk)
II miejsce: Li Yitong – skrzypce (mgr B. Knot) wyróżnienie: Lilia Maciejewska – skrzypce (mgr E. Gajda-Migacz)
Grand Prix Adam Tesarczyk – fortepian (mgr J. Gacek)
wyróżnienie: Michał Drobniak – klarnet (mgr A. Warmus) miejsce III: Nikola Góra – klarnet (mgr M. Lewicka-Arendarczyk)
wyróżnienie Szymon Połeć – fortepian (mgr M. Guzik), miejsce III Adam Tesarczyk – fortepian (mgr J. Gacek)
wyróżnienie: Eliza Mikrut – flet (dr A. Molitorys), wyróżnienie: Paulina Wyżga – flet (mgr M. Walasik), wyróżnienie: Nikola Góra – klarnet (mgr M. Lewicka-Arendarczyk) wyróżnienie: Milena Balcerzak – obój (mgr K. Mulak) wyróżnienie: Józef Luborak-Dereń – obój (mgr K. Mulak)
Eliza Mikrut – Gold Prize – flet (dr A. Molitorys)
Agata Bondar – III miejsce – wiolonczela (dr J. Kalaga)
Julia Raj – wyróżnienie – skrzypce (mgr A. Kmak-Guzik)
III miejsce Milena Balcerzak – obój (mgr K. Mulak) Kacper Duda – obój (mgr K. Mulak) Józef Luborak-Dereń – obój (mgr K. Mulak)
Antonina Lis – II miejsce – Fortepian (mgr J. Jarosz)
Eliza Mikrut – II miejsce – flet (dr A. Molitorys)
Adam Tesarczyk – Grand Prix – Fortepian (mgr J. Gacek) Zofia Psiuk – I miejsce – skrzypce (mgr A. Bakalarz) Agata Bondar – II miejsce – wiolonczela (dr J. Kalaga) Julia Kuczera – II miejsce – skrzypce (mgr A. Bakalarz)
Julia Kuczera – II miejsce – skrzypce (mgr A. Bakalarz) Julia Raj – wyróżnienie – skrzypce (mgr A. Kmak-Guzik)
Antonina Lis – I miejsce – Fortepian (mgr J. Jarosz)
Ignacy Sieczkowski – wyróżnienie I stopnia – Fortepian (mgr J. Gacek) Antoni Jędrzejewski – wyróżnienie II stopnia – Fortepian (mgr J. Gacek) Franciszek Sieczkowski – wyróżnienie II stopnia – Fortepian (mgr J. Gacek)
Marta Fic – wyróżnienie – skrzypce (mgr E. Gajda – Migacz)
Ewelina Płonka – II miejsce – gitara (mgr G. Szymiec)
Agata Bondar – I miejsce – wiolonczela (dr J. Kalaga)
Nikola Góra – srebrny dyplom – klarnet (mgr M. Lewicka – Arendarczyk)
Antoni Stós – III miejsce – gitara (mgr G. Szymiec)
Szymon Połeć – II miejsce – Fortepian (mgr M. Guzik) wyróżnienie: Antoni Jędrzejewski – Fortepian (mgr J. Gacek) Ignacy Sieczkowski – Fortepian (mgr J. Gacek)
Józef Luborak-Dereń – wyróżnienie – obój (mgr K. Mulak)
Adam Tesarczyk – I miejsce – Fortepian (mgr J. Gacek) Antonina Lis – II miejsce – Fortepian (mgr J. Jarosz) Franciszek Sieczkowski – II miejsce – Fortepian (mgr J. Gacek)
Adam Tesarczyk – I miejsce – Fortepian (mgr J. Gacek) Franciszek Sieczkowski – wyróżnienie – Fortepian (mgr J. Gacek)
wyróżnienie Franciszek Sieczkowski – Fortepian (mgr J. Gacek) Ignacy Sieczkowski – Fortepian (mgr J. Gacek) Antonina Lis – II miejsce – Fortepian (mgr J. Jarosz)
Agata Bondar – I miejsce – wiolonczela (dr J. Kalaga)