Nasze sukcesy

2022
27 czerwca

World Classical Music Awards

Eliza Mikrut –  Gold Prize – flet (dr A. Molitorys)
23 czerwca

25th International Competition of Bohdan Warchal w Dolnym Kubinie, Słowacja

Agata Bondar –  III miejsce – wiolonczela (dr J. Kalaga)
5 czerwca

IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy

Julia Raj –  wyróżnienie – skrzypce (mgr A. Kmak-Guzik)
25 maja

III Konkurs Zespołów Instrumentów Dętych Drewnianych Miechów

III miejsce Milena Balcerzak – obój (mgr K. Mulak) Kacper Duda – obój (mgr K. Mulak) Józef Luborak-Dereń – obój (mgr K. Mulak)
23 maja

IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny” Wiosenne Spotkania Muzyczne” Kolbuszowa

Antonina Lis –  II miejsce – Fortepian (mgr J. Jarosz)
22 maja

XVII Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone Fleciki”

Eliza Mikrut –  II miejsce – flet (dr A. Molitorys)
21 maja

II Ogólnopolski Konkurs ” Co młodym w duszy gra?” Ruda Śląska

Adam Tesarczyk –  Grand Prix – Fortepian (mgr J. Gacek) Zofia Psiuk –  I miejsce – skrzypce (mgr A. Bakalarz) Agata Bondar –  II miejsce – wiolonczela (dr J. Kalaga) Julia Kuczera –  II miejsce – skrzypce (mgr A. Bakalarz)
4 maja

XXI Konkurs Skrzypcowy dla uczniów klas II i III cyklu sześcioletniego Żywiec

Julia Kuczera –  II miejsce – skrzypce (mgr A. Bakalarz) Julia Raj –  wyróżnienie – skrzypce (mgr A. Kmak-Guzik)
1 maja

Międzynarodowy Konkurs Muzyczny OPUS 2022

Antonina Lis –  I miejsce – Fortepian (mgr J. Jarosz)
10 kwietnia

20th International Competition Pro Bohemia Ostrava 2022

Ignacy Sieczkowski –  wyróżnienie I stopnia – Fortepian (mgr J. Gacek) Antoni Jędrzejewski –  wyróżnienie II stopnia – Fortepian (mgr J. Gacek) Franciszek Sieczkowski –  wyróżnienie II stopnia – Fortepian (mgr J. Gacek)
9 kwietnia

XVI Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów Karola i Antoniego Szafranków Rybnik

Marta Fic –  wyróżnienie – skrzypce (mgr E. Gajda – Migacz)
2 kwietnia

Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Muzyki Gitarowej Lubin

Ewelina Płonka –  II miejsce – gitara (mgr G. Szymiec)
1 kwietnia

2nd Tiziano Rossetti International Music Competition Lugano

Agata Bondar –  I miejsce – wiolonczela (dr J. Kalaga)
29 marca

III Katowickie Dni Klarnetu

Nikola Góra –  srebrny dyplom – klarnet (mgr M. Lewicka – Arendarczyk)
27 marca

I Ogólnopolski Konkurs Cicadis

Antoni Stós –  III miejsce – gitara (mgr G. Szymiec)
23 marca

VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny ” Kolorowe Nutki” Kraków

Szymon Połeć –  II miejsce – Fortepian (mgr M. Guzik) wyróżnienie: Antoni Jędrzejewski – Fortepian (mgr J. Gacek) Ignacy Sieczkowski – Fortepian (mgr J. Gacek)
19 marca

V Ogólnopolski Konkurs Obojowo Fagotowy

Józef Luborak-Dereń –  wyróżnienie – obój (mgr K. Mulak)
25 lutego

II International Gloria Artis Music Competition in Vienna 2022

Adam Tesarczyk –  I miejsce – Fortepian (mgr J. Gacek) Antonina Lis –  II miejsce – Fortepian (mgr J. Jarosz) Franciszek Sieczkowski –  II miejsce – Fortepian (mgr J. Gacek)
13 lutego

VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Online -Trzciana 2022

Adam Tesarczyk –  I miejsce – Fortepian (mgr J. Gacek) Franciszek Sieczkowski –  wyróżnienie – Fortepian (mgr J. Gacek)
21 stycznia

II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Sosnowcu

wyróżnienie Franciszek Sieczkowski – Fortepian (mgr J. Gacek) Ignacy Sieczkowski – Fortepian (mgr J. Gacek) Antonina Lis –  II miejsce – Fortepian (mgr J. Jarosz)
2021
21 listopada

Jan Vychytil International Cello Competition Praga

Agata Bondar –  I miejsce – wiolonczela (dr J. Kalaga)