Informacje o XX Konkursie Młodych Solistów

Szanowna Państwo,

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie serdecznie zaprasza uczniów klas instrumentów dętych drewnianych do udziału w XX Ogólnopolskim Konkursie Młodych Solistów w Jaworznie, który odbędzie się w dniach 23-25 listopada br.

Tegoroczna, jubileuszowa edycja konkursu dedykowana jest uczniom klas fletu, oboju, klarnetu, saksofonu i fagotu.

Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie już po raz dwudziesty będzie okazją do zdobycia przez młodych adeptów sztuki muzycznej doświadczeń estradowych oraz sprawdzenia swoich umiejętności wykonawczych.

Uczestników konkursu oceniać będzie Jury w składzie:

Przewodniczący:

•         dr hab. Arkadiusz Adamski –   profesor  Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

Członkowie:

•         dr hab. Ewelina Zawiślak – profesor Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi

•         dr hab. Arkadiusz Krupa – profesor Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie

•         mgr Tomasz Skiba – Zespół Szkół Muzycznych w Krakowie, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Wadowicach

•         mgr Dawid Daszkiewicz – Dąbrowski – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 1 w Warszawie, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Płocku

Zachęcamy  do zapoznania się z Regulaminem Konkursu (w załączniku niniejszego maila).

Mamy nadzieję na spotkanie z Państwem w życzliwej, pełnej pozytywnych emocji i wartościowych doświadczeń atmosferze.

Zapraszamy do Jaworzna!!!

Dyrekcja oraz Komitet Organizacyjny XX Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Solistów w Jaworznie

Regulamin wraz z kartą zgłoszenia i załącznikami dostępny w zakładce Konkurs Młodych Solistów